Вакансія Технік з експлуатації будівель, електрик, завхоз, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Технік з експлуатації будівель, електрик, завхоз (PA B&P). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Виробництво / Технік з експлуатації будівель, електрик, завхоз

На 30.09.2023 в нашій базі:  1 вакансій,   1149 резюме

Вакансія: Технік з експлуатації будівель, електрик, завхоз (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Вишгород
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:від двох років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Шукаємо спеціаліста з навичками обслуговування та забезпечення життєдіяльності будівель та приміщень. Тобто нам потрібен багатопрофільний корпоративний спеціаліст, який розуміється на: електриці, сантехніці, ремонті та інше.</p> <p>Локація місця роботи у м. Вишгород. Можливо зацікавить кандидатів, які мешкають у Києві на Оболоні або близьких до Вишгороду населених пунктах.</p> <p><strong>Бажано, щоб кандидат:</strong></p> <ul><li>був впевнений користувач всіма видами електроінструментів та будінструментів;</li><li>мав досвід робіт з електрикою, сантехнікою та системою опалення;</li><li>мав знання засад роботи електротехнічного обладнання, вмів читати схеми;</li><li>мав наявність ІІІ групи з електробезпеки бажано (періодичне навчання за рахунок компанії);</li><li>був пунктуальним, чесним, мав бажання працювати і вчитися новому.</li></ul><p><strong>Вимога до кандидата</strong>- відсутність будь-яких шкідливих звичок та залежностей</p> <p><strong>Умови роботи договорний. Варіанти:</strong></p> <ul><li><strong>повний робочий день</strong> з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 17.00;</li><li><strong>неповна зайнятість</strong> (3 робочі дні на тиждень або з графіком роботи з 9.00 до 14.00).</li></ul><p>Додатково до ставки доплачуються преміальні за роботу на інших об'єктах.</p> <p><strong>Обов’язки</strong>:</p> <ul><li>ремонт та обслуговування електрогосподарства підприємства (заміна ламп, розеток, вимикачів, автоматів, світильників і т.д);</li><li>регулярне проведення оглядів об'єкту нерухомості з метою контролю його технічного стану;;</li><li>дрібний ремонт власними руками (малярні роботи, сантехнічне обладнання, меблі, вікна, двері і т.п.);</li><li>інші додаткові роботи по дорученню Головного інженера.</li></ul><p><br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Оператор виробництва Луто групп 80000 грн.
Слюсар-механік Трюфф Роял 15000 грн.
Механик-сварщик Трюфф Роял 15000 грн.
Оператор лазерного верстата, маркувальник (гравіюувальник) Lasermark 12000 грн.
Автомаляр Парадiз ТОВ договірна
Робітник (ч/ж) у цех з виробництва вірменського лаваша (Нада... «Еко Лаваш» договірна
Інженер-електрик ПрАТ «Концерн Хлібпром» договірна
Вантажник ПрАТ «Концерн Хлібпром» договірна
Укладальник-пакувальник ПрАТ «Концерн Хлібпром» договірна
Слюсар-ремонтник(виробниче обладнання) ПрАТ «Концерн Хлібпром» договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: