Вакансія Пекар в ресторан в центрі Києва, Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Пекар в ресторан в центрі Києва (Первак). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Домашній сервіс / Пекар в ресторан в центрі Києва

На 24.06.2024 в нашій базі:  1 вакансій,   893 резюме

Вакансія: Пекар в ресторан в центрі Києва (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:1300 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: середньо-спеціальна
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Ресторан української кухні «Первак», що знаходиться в центрі Києва запрошує в свою команду <strong>Пекаря для власної пекарні</strong></p> <p><strong>Умови працевлаштування:</strong></p> <ul><li>зручне розташування біля метро (5 хв. пішки від м. Льва Толстого або м. Палац Спорту)</li><li>своєчасна з/п+премії — 1300 зміна;</li><li>графік 7/7, з 7 ранку</li><li>іногороднім житло</li><li><strong>дворазове харчування</strong></li><li>стабільність</li><li>безцінний досвід</li></ul><p><strong>Основні вимоги:</strong></p> <ul><li>досвід роботи пекарем від 2 років</li><li>любов до пекарської справи</li><li>глибоке знання виробничих процесів пекарні — хліб, пиріжки, здоба</li><li><strong>знання технології виробництва хліба</strong></li><li>активность та вправність</li><li>відповідальність, майстерність, чистоплотність</li><li>обов’язкова наявність санітарної книги</li></ul><p>Всі зацікавлені можуть відправляти свої резюме на адресу: [відгукнутися] Або дзвонити на номер 0734157232</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Домашній сервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Помічник садівника Садівник. Дума Олександр Іванович 22000 грн.
Плиточник Богданов В.С. 19000 грн.
Плиточник для ремонтов квартир Богданов В.С. 19000 грн.
Прибиральниція (Клінер) ТОВ «Амстронг» договірна
Кухар в сім,ю «Ейч Ар Смарт Едженсі» 170000 грн.
Помічник в цех прання килимів Tech Clean 20000 грн.
Сиделка ProficarePlus 60000 грн.
Мастер по ремонту бытовой техники. Smart-Service, сервисный ... 35000 грн.
Няня Стасюк Михайло 30000 грн.
Доглядальниця для лежачої людини, 14х14 днів, с.Білогородка Агентство домашнего персо... 18200 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: