Вакансія Керівник виробництва (пекарня), Донецьк. Пошук роботи в Донецьку - Робота Керівник виробництва (пекарня) (4team). Шукаю роботу в Донецьку.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

вакансії Донецьку / вакансії Виробництво / Керівник виробництва (пекарня)

На 13.07.2024 в нашій базі:  0 вакансій,   896 резюме

Вакансія: Керівник виробництва (пекарня) (в Донецьк)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:30000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Унікальна пекарня, яка дає можливість соціалізуватися та адаптуватися людям з ментальною інвалідністю через залучення на різні виробничі майданчики та арт-майстерню, прагне посилити свій дружній колектив Керуючим виробництва</strong>.</p> <p><strong>Основні задачі:</strong></p> <ul><li>організація та контроль процесів у виробничому цеху</li><li>контроль виконання санітарно-гігієнічних норм</li><li>контроль виконання технологічних процесів</li><li>контроль якості продукції згідно державних норм та стандартів компанії</li><li>управління товарообігом</li><li>організація та планування роботи співробітників та їх навчання</li><li>замовлення сировини, робота з асортиментом.</li></ul><p><strong>Що важливо:</strong></p> <ul><li>аналогічний досвід роботи від 1-го року</li><li>знання технологічних процесів та обладнання в пекарні</li><li>досвід керування персоналом та налагодження процесів виробництва.</li></ul><p><strong>Компанія пропонує:</strong></p> <ul><li>стабільну зарплату</li><li>допомогу колег і керівників у адаптації новачків</li><li>роботу в унікальній пекарні</li><li>різноманітні тренінги</li><li>відкриту лінію для важливих питань, екологічних та інноваційних ідей працівників</li><li>безкоштовні обіди.</li></ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Виробництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Сборщик корпусной мебели СПД Заец В.В. 4000 грн.
Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики Подільський м'ясокомбінат 20000 грн.
Газорезчик на металлолом Макулатура UA 30000 грн.
Черговий електрик Сіті Ліфт 2000 грн.
Фарбувальник столярних виробів Інсайд 25000 грн.
Працівник на виготовлення піноблоків Мудринець О.М., ФОП договірна
Монтажник Balkonov 20000 грн.
Різноробочий ТОВ «Метал Пром-Інвест» 28000 грн.
Бетоняр-арматурник Хоббіт хаус 17600 грн.
Кранівник ТОВ «Метал Пром-Інвест» 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: