Робота Донецьк: Сільське господарство, агробізнес - вакансії, Робота в Донецьку. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Сільське господарство, агробізнес.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

Вакансії в Донецьку / Вакансії в Донецьку / Вакансії Сільське господарство, агробізнес, Донецьк

На 13.11.2019 в нашій базі:  20 вакансій,   3724 резюме

Робота в Донецьку в рубриці Сільське господарство, агробізнесНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Сільське господарство, агробізнес в Донецьку. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Сільське господарство, агробізнес»).


По вашому запиту знайдено: 74 вакансій
 • На постоянную работу требуется водитель грузовой машины зерновоз (Маз с полуприцепом и Ман сцепка). Постоянные рейсы на Николаев с Днепропетровской обл.

  Владимир

  ...
 • Машиніст екскаватора терміново потрібен на постійне місце роботи в компанію по будівництву магістральних трубопроводів і компресорних станцій по Україні. Робота по регіонам. З/п: 16 000 грн + компенсація відряджень + проживання за рахунок компанії.

  ...
 • Вимоги:

  • наличие предыдущего опыта подобных работ от года
  • наличие прав на управление трактором
  • НАЛИЧИЕ АПОСТИЛИРОВАННОГО ДОКУМЕНТА ОБ ОБРАЗОВАНИИ И АПОСТИЛИРОВАННОЙ СПРАВКИ О НЕСУДИМОСТИ СТОГО ОБЯЗАТЕЛЬНО!

  Умови роботи:

  • рабочий день от 6?30 до 17?00;
  • субботы рабочие;
  • легальность оформления;
  • предоставлен...
 • Требования: трудолюбие, универсальность, готовность исполнять любую порученную работу. НАЛИЧИЕ АПОСТИЛИРОВАННОЙ СПРАВКИ О НЕСУДИМОСТИ СТРОГО ОБЯЗАТЕЛЬНО!

  Обязанности: работа по заготовке леса и его транспортировке, село Дольны Лесков, район Поважская Быстрица, Словакия.

  Условия:100% законность оформления, предоставление ВНЖ, 100% социальное страхование, проживани...

 • В друкарню потрібні Оператори пост.друкарського обладнання (термобіндер Horizont, підбірка Duplo) ДР від 3 років. З/п від 11000 грн/міс. Підробіток від 50-65 грн/год.Друкарня знаходиться на Подолі, недалеко від ст.м «Тараса Шевченка». Резюме відсилати на пошту або телефонувати....
 • В частный дом пос. Родичи (за Алексеевкой) требуется помощник по хозяйству.Официальное оформление. Доставка к месту работы от ст.м.Научная.Требования: без вредных привычек, чистоплотный, трудолюбивый.Обязанности: уборка территории, полив и уход за растениями в летний период, истопник зимой. Чистка водоема и бассейна, уход за сауной. График три-через-три. З/п 7 000 грн. в мес...

 • Вакансія: Истопник-хозяйственик

  ООО «ГИДРОТЕХПРОЕКТ»

  В частный дом пос. Родичи (за Алексеевкой) требуется помощник по хозяйству.Официальное оформление. Доставка к месту работы от ст.м.Научная.Требования: без вредных привычек, чистоплотный, трудолюбивый.Обязанности: уборка территории, полив и уход за растениями в летний период, истопник зимой. Чистка водоема и бассейна, уход за сауной. График три-через-три. З/п 7 000 грн. в мес...

 • В частный дом пос. Родичи (за Алексеевкой) требуется помощник по хозяйству.
  Официальное оформление. Доставка к месту работы от ст.м.Научная.
  Требования: без вредных привычек, чистоплотный, трудолюбивый.
  Обязанности: уборка территории, полив и уход за растениями в летний период, вскапывание огорода, истопник зимой. Чистка водоема и бассейна, уход за сауной. Гра...

 • Вакансія: Истопник-хозяйственик

  ООО «Межведомственный центр инженерных изысканий»

  В частный дом пос. Родичи (за Алексеевкой) требуется помощник по хозяйству.
  Официальное оформление. Доставка к месту работы от ст.м.Научная.
  Требования: без вредных привычек, чистоплотный, трудолюбивый.
  Обязанности: уборка территории, полив и уход за растениями в летний период, вскапывание огорода, истопник зимой. Чистка водоема и бассейна, уход за сауной. Гра...

 • Требования: Опыт работы со скотом не только с оленями, профильное образование: сельско-хозяйственное, лесное хозяйство, зоология, охотничте хозяйство.

  Обязанности: Организация работы на оленьей ферме, уход за животными, приготовление кормов, контроль за выполнением планов кормления, работа на тракторе.

  Условия: Жилье бесплатно, возтможность охотиться, стабильна...


Пошук роботи в Донецьку: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Донецьку. Пошук роботи в Донецьку за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Сільське господарство, агробізнес з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Донецьк і вакансії Донецьку на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: