Робота Донецьк: Робота без кваліфікації - вакансії, Робота в Донецьку. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Робота без кваліфікації.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Донецьку є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Донецьку в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Донецьку або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Донецьку!

Вакансії в Донецьку / Вакансії в Донецьку / Вакансії Робота без кваліфікації, Донецьк

На 17.07.2019 в нашій базі:  17 вакансій,   3822 резюме

Робота в Донецьку в рубриці Робота без кваліфікаціїНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Робота без кваліфікації в Донецьку. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Робота без кваліфікації»).


По вашому запиту знайдено: 766 вакансій
 • Эстония, г. Таллин. Требуются, 3 сварщика на полуавтомат. Варить, металлоконструкции (фермы). Заработная плата 6 евро/час, график работы 5-6 дней в неделю. По 8-12 часов в день (по желанию). Жилье, машину до места работы и форму, предоставляем бесплатно. Легальное трудоустройство. Приступать к работе 22.07.2019

  Берем по биометрии, оформляем ВНЖ

  050-14...

 • Требования: Возвраст от 18 до 30 лет, модельная внешность, знание иностранных языков приветствуется, грамотно поставленная речь. Работа на вечеринках и презентациях. Ежедневный расчёт. Индивидуальный подход к каждому соискателю. График работы с 20.00

  Обязанности:

  Условия:

  ...
 • Вакансія: Разнорабочий

  ПП Медсервис-Партнер

  Требуется исполнительный, порядочный, трудолюбивый работник. Если Вы обладаете всеми перечисленными качествами, то звоните нам по контактному номеру . Честные рабочие отношения гарантированы. Компания занимается строительством объектов жилого и нежилого фонда.
  Условия:
  - Пн-Пт с 8.00 - 17.00
  - Сб-Вс - выходные дни.
  - Своевременная стабильная выплата ЗП -...

 • Требования:

  Порядочность,общительность, доброжелательность и внимательность.

  Без вредных привычек

  Можно без опыта работы

  Предпочтительный возраст до 35 лет

  Обязанности: Консультации и продажа вверенного товара. Выкладка товара. Учёт и контроль за остатком товара в магазине, своевременное его восполнение.

  Условия: График работы:

  ...
 • Требуются грузчики на склад.  Обязанности: погрузка, разгрузка мелкогабаритного товара.  Условия; 5\2, 6\1, с 8-17, зп. от 1800 гр в неделю.
  Без вредных привычек, не конфликтные, трудолюбивые, ответственные.

  ...
 • Обязанности: Выполнять подсобные работы.

  Требования: Мужчина от 17 до 35 лет, можно без опыта работы, ответственность, активность, трудолюбие.
  Без проблем с алкоголем.

  Условия:

  График работы 6/1 с 8.00 до 17.00

  З/п еженедельно, ежемесячно.
  Бесплатное жилье....
 • На производство металлоизделий требуются энергичные, трудолюбивые рабочие возрастом от 20 до 40 лет

  Работа не сложная, всё покажем, всему научим.

  Официальное оформление. Зарплата оговаривается индивидуально. Все подробности по телефону.

  Место жительства желательно р-н Таирова (недалеко от радужного)

  ...
 • Вакансія: Менеджер

  Арктур Фінанс

  Вимоги: комунікабельний, відповідальний, активний

  Обов'язки: дзвінки клієнтів, вести базу на комп'ютері, заповнювати звіти, проводити зустрічі в офісі з клієнтами

  Умови: відсоток від угоди

  ...
 • Вакансія: Уборщица

  ФОП Абадова Л.Б.

  Предлагается вакансия уборщицы посуточных квартир. З/п 8000 грн. работа с 9 до 18 , 6-8 выходных по плавающему графику.Без вредных привычек, навыки в уборке обязательны. Работа на Осокорках-Позняках

  тел. 0672094730

  ...
 • Вакансія: Прасувальник

  Лілус, компанія

  Фабрика моди "Лілус", яка створює високоякісні чоловічі, підліткові і дитячі костюми, у зв’язку із розширенням виробництва запрошує на роботу прасувальника деталей чоловічих та дитячих костюмів

  Обов’язки: Прасування готових виробів та елементів чоловічих та дитячих костюмів.

  Вимоги:

  • Уважність, витривалість, комунікабельність, гото...

Пошук роботи в Донецьку: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Донецьку. Пошук роботи в Донецьку за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Робота без кваліфікації з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Донецьк і вакансії Донецьку на Jobsite.